Beylikdüzü bölgesinin en iyi İngilizce Kursu olarak hizmet veren Beylikdüzü English Time tam 7 yıldır başarısı kanıtlanmış eğitim sistemi ile Beylikdüzü sakinlerine İngilizce öğretiyor.
Beylikdüzü’nde Migros Avm karşısında yer alan Saatli Bina içerisinde yer alan "Beylikdüzü English Time Kampüsü " bölgenin en kolay ulaşılabilir İngilizce kursudur. Beylikdüzü Metrobüs durağına iki dakika mesafede olması, otobüs, minibüs, metrobüs gibi toplu taşıma araçları ulaşılabilir olması size zamandan da kazandırıyor. 

"Beylikdüzü İngilizce Kurs Hizmetleri" denince akla ilk gelen yer olmasının ilk nedeni kolay ulaşılabilir olmasından ziyade uluslararası kabul görmüş ve ödüllendirilmiş eğitim sistemidir.

Beylikdüzü English Time Kampüsü’nde, tüm eğitimler sertifikalı yabancı öğretmenler tarafından verilmektedir. Yine dünyada İngilizce Eğitimleri için kabul görmüş 6 Kurluk sistem uygulanmaktadır. Genel İngilizce alanında uygulanan bu 6 Kurluk sistemde, her kur 120 saat olup toplam 720 saat yabancı öğretmenler ile eğitim verilmektedir. Ücretsiz Kur Tekrarı hakkı ile %100 Öğrenme Garantisi sunulmaktadır. Yine Ücretsiz Kitap, Ücretsiz Speaking Club, Ücretsiz Aktiviteler ile Ömür Boyu Eğitim hizmeti Beylikdüzü English Time Kampüsü’nde sizi sunulan en büyük artılardır. Yine bir çok alanda geçerliliği olan ve saygın bulunan İngilizce Eğitim sertifikası da eğitim ve kariyer hayatınızda size bir çok kapı açacaktır.

Beylikdüzü İngilizce Kursu Nerede? 


Beylikdüzü İngilizce Kursu yani Beylikdüzü English Time Migros Avm Karşısı, Saatli Binada yer almaktadır. Marmara Park, Beylikdüzü Metrobüs Durağı, Minibüs ve otobüs duraklarına iki dakika mesafede bulunmaktadır.

Beylikdüzü İngilizce Kursu Hizmetleri Nelerdir?


Beylikdüzü English Time’da genel ve özel amaçlı bir çok İngilizce Eğitim Programı yer almaktadır. Bunlar kısaca şu şekildedir;

 • Genel İngilizce Kursu Hizmetleri
 • Junior ( Çocuk İngilizce) Kursu Hizmetleri
 • İngilizce Akademik Sınavlara Hazırlık Kursu Hizmetleri. Toelf, Ielts, Toic, Gmat, Yds, Yökdil, Tıpdil, Yks, Proficiency ( Hazırlık Atlama) sınavı ve diğer sınavlar.
 • Mesleki İngilizce Kursu Hizmetleri. Sektöre özel “İş İngilizcesi Kursu”.
 • Özel Ders
 • Yabancılar İçin Türkçe Dersleri
 • Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Beylikdüzü İngilizce Kursu Saatleri


Beylikdüzü English Time’da, İngilizce Eğitimleri, Hafta İçi Sabah / Hafta İçi Öğlen / Hafta İçi Akşam - Haftasonu Sabah / Hafta Sonu Akşam programları olarak 5 farklı grupta verilir. İngilizce Konuşma Pratiği yapmanız içinde hafta içi ve hafta sonu için her gün “Ücretsiz Speaking Club” dersleri vardır. 

Hafta İçi Ders Saatleri: 

Sabah : 10:00 - 13:00 saatleri arasındadır.
Öğle: 15:00 - 18:10 Saatleri Arasındadır.
Akşam : 19:00 - 22:10 Saatleri Arasındadır

Hafta Sonu Ders Saatleri: 

Sabah : 09:00 - 13:00 Saatleri Arasındadır.
Öğle : 15:00 - 22:10 Saatleri Arasındadır.

Beylikdüzü İngilizce Kursu Speaking Club Nedir?


Beylikdüzü English Time Kampüsü’nde, İngilizce eğitimi alan öğrencilerimizin konuşma pratiği yapmalarını sağlamak için yabancı öğretmenler eşliğinde her gün düzenlenen İngilizce Konuşma Dersleridir. Sadece kayıtlı öğrencilerimizin katılabildiği bu dersler tamamen ücretsizdir ve dileği English Time Kampüsünde bu derslere ömür boyu katılabilir.

Beylikdüzü İngilizce Kursu Fiyatları Nedir?


Beylikdüzü English Time Kampüsü İngilizce Kurs fiyatları, öğrencimizin İngilizce seviyesi, almak istediği İngilizce Kurs Hizmeti, katılmak istediği eğitim programı ve ödeme şekline göre değişiklik göstermektedir. Ancak tamamı yabancı öğretmenler tarafından verilen İngilizce Eğitimlerimiz Beylikdüzü Bölgesinde bu kriterlerde hizmet maksimum kalite, uygun fiyatlı tek İngilizce Kursudur. Ücretsiz Kur Tekrar hakkı yani %100 Öğrenme Garantisi hakkı ödediğiniz kurs ücretinin de bir nevi garantisidir.

Beylikdüzü İngilizce Kursuna Nasıl Kayıt Olurum?


Beylikdüzü English Time Kampüsü’ne kayıt olmak için önce yüz yüze bir görüşme yaparak ihtiyacınızı belirliyoruz. Sonra İngilizce Seviye Belirleme Sınavı ile seviyenizi belirliyoruz. Seviyenizi belirledikten sonra size uygun programı seçerek başlamak istediğiniz tarihe göre en uygun programa ödeme şeklinizi belirleyerek kaydınızı yapıyoruz.

Beylikdüzü İngilizce Kursu Ücretsiz Hizmetler Nelerdir?


Beylikdüzü English Time Kampüsü’nde kayıt öncesi ve sonrası ücretsiz bir çok hizmetimiz mevcuttur. 
Kayıt öncesi, ön görüşme, İngilizce Seviye Belirleme Sınavı, Eğitim Danışmanlığı gibi hizmetleri ücretsiz alırsınız.

Kayıt Sonrası Aşağıdaki Hizmetlerin Hepsi Ücretsizdir
 • Ücretsiz Ders Kitapları
 • Ücretsiz Kur Tekrarı
 • Ücretsiz Speaking Club ( Konuşma Dersleri)
 • Ücretsiz Aktiviteler
 • Ücretsiz eğitim Danışmanlığı
 • Ücretsiz Özel Sertifika

Hemen ücretsiz bilgi alın!

Kurslar hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki butona basarak bilgilerinizi giriniz