2019'un En İyi English Time Kampüsü Beylikdüzü English Time

2018 yılında olduğu gibi 2019'da da English Time Dil Okulları Kampüsleri arasında yapılan değerlendirme sonucu Beylikdüzü English Time Kampüsü yılın en iyisi seçildi.

English Time Dil Okulları tarafından her yıl yapılan "En iyi Kampüs" değerlendirilmesinde 2018 yılında olduğu gibi 2019 yılı içinde Beylikdüzü English Time kampüsü yılın en iyi olarak seçilerek ödüllendirildi. 

English Time Dil Okulları, 22 yılı aşkın süredir Türkiye'de İngilizce Eğitim ve kurs hizmetlerinin en iyisi olarak hizmet vermekte. Bu başarısını, uyguladığı eğitim programları ve kaliteli eğitim anlayışından vazgeçmemesi ile elde etti. Bu kapsamda tüm kampüsleri için her yıl, bir çok kriter göz önünde tutularak bir değerlendirme yapılır ve yılın enleri belirlenir.

Beylikdüzü English Time Kampüsü, bu yıl yapılan değerlendirme sonucunda "Yılın En İyi English Time Kampüsü" ödülüne bir kez daha layık görülerek iki yıl üst üste bu ödülü alan tek kampüs olarak güçlenmeye devam etti.

Beylikdüzü English Time Kampüsü, 7 yılı aşkın süredir Beylikdüzü ve çevresinde "İngilizce Eğitim" hizmetleri vererek bölgenin en iyi "İngilizce Kursu" olmaya devam ediyor. English Time Dil Okulları Kampüsleri arasında da 2018 ve 2019 yılında "Yılın En İyi English Time Kampüsü" ödülünü alarak başarısını tescillendiriyor.

Beylikdüzü English Time Kampüsü, yabancı öğretmenler ile her bir kuru 120 saat olan 6 kurluk "Genel İngilizce" eğitim programı, "Akademik İngilizce Sınavları" için yüksek skor/puan başarısı, özel "Mesleki İngilizce" eğitim programları ve "Özel İngilizce Ders" hizmetleri, "Junior İngilizce Eğitimleri" ile Beylikdüzü bölgesinde 7 yıldır hizmet vermekte.

Beylikdüzü'nün en merkezi lokasyonunda bulunan English Time Kampüsümüz, özel tasarım sınıfları, yabancı eğitmenleri, ücretsiz konuşma sınıfları, ücretsiz kur tekrarı, ücretsiz kitap hizmeti ve diğer ücretsiz aktiviteleri ile  memnuniyet ve başarı odaklı eğitim hizmetlerinde bölgenin en iyisi olarak hizmet veriyor.

Bu başarıda emeği geçen eğitimlerimize, eğitim ve satış danışmanlarımıza, kampüs emekçilerimize ve bizden ilgisini ve takdirini esirgemeyen öğrenci ve ailelerine sonsuz teşekkür ederiz. 

Sizlerle büyük bir aile olarak yıllarca yeni başarılara imza atmak dileğiyle....


Hemen ücretsiz bilgi alın!

Kurslar hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki butona basarak bilgilerinizi giriniz