Beylikdüzü English Time'dan Kaçırılmayacak Kampanya!

Şimdi Beylikdüzü Kampüsümüzden 3 Kur İngilizce Eğitimi Alana 1 Kur, 4 Kur İngilizce Eğitimi Alana 2 Kur bizden hediye

Beylikdüzü English Time, İngilizce bilmeyen kalmasın diye kaçırılmayacak bir kampanyaya daha imza atıyor.

Şimdi Beylikdüzü Kampüsümüzden 3 Kur İngilizce Eğitimi Alana 1 Kur, 4 Kur İngilizce Eğitimi Alana 2 Kur bizden hediye...

İngilizce eğitiminde, eğitim alan kişinin B2  (LEVEL 4, INTERMEDİATE - ORTA) seviyesine ulaşması için gerekli 4 kurluk eğitimi ve C2 (LEVEL 6, ADVANCED - İLERİ) seviyesine gelebilmesi için gerekli 6 kurluk eğitimi uygun fiyata alabilmesi için kaçırılmayacak bir paket kampanyası hazırladık. 

Şimdi 3 Kur Alana 1 Kur  - 4 Kur Alana 2 Kur Hediye!

Her kur ve seviyeyi tek tek almak yerine başarılı bir seviyeye ulaşmanız için hazırladığımız bu paketlerde ayrıca nakit ödemelerde özel indirimlerde yapmaktayız.

Beylikdüzü İngilizce Kurs, aramalarınızda yabancı öğretmenler ile verdiği eğitim, %100 Öğrenme Garantisi, İngilizce sınavlarda yüksek skor/puan başarı ile ilk tercihiniz olan Beylikdüzü English Time, en iyi İngilizce eğitimini, en uygun şartlarda alabilmeniz için düzenli olarak özel kampanyalı eğitim paketleri hazırlamaya devam ediyor.

Sizlerde Beylikdüzü'nde en iyi İngilizce Eğitimi almak için vakit kaybetmeden bizlere ulaşın.


İngilizce Eğitiminde Uygulanan Seviyeler

Beylikdüzü English Time, Genel İngilizce Programlarında tüm dünyada kabul görmüş 6 Kurluk özel bir eğitim uygular. Her bir kuru 120 saat olan bu programda toplamda 720 saat İngilizce Eğitimi alarak programı tamamlar ve akıcı bir şekilde İngilizce konuşacak, akademik sınavlarda başarı sağlayacak ve dünyanın her yerinde kendinizi ifade edecek bir seviyeye gelirsiniz.

Bu sistemde aşağıda ki eğitim seviyeleri uygulanır;

PREPARATION (HAZIRLIK)

Bu program daha önce hiç İngilizce eğitimi almamış öğrenciler için hazırlanmıştır. Türk öğretmenler eşliğinde 24 saatlik bu eğitim programında alfabe, sayılar basit cümle ve soru kalıpları öğretilir. Hazırlık eğitimi tüm şubelerimizde ücretsiz olarak verilmektedir.

A1, LEVEL 1, BEGİNNER (BAŞLANGIÇ)

Öğrenciler basit konular üzerinde yabancılarla konuşma yapabilir. Basit cümleler kurarak yazabilir ve okuyabilirler.

A2, LEVEL 2, ELEMENTARY (TEMEL)

İngilizce'yi çok az kullanabilen öğrencilerimiz için oluşturulan bu kurda eğitimini tamamlayanlar basit konular üzerinde, ana dili İngilizce olan yabancılar ile konuşabilecek, basit cümleler ile yazılar yazabilecek ve kolay konu başlıklarını okuyabilecek seviyede İngilizce bilgisine sahip olurlar.

B1, LEVEL 3, PRE-INTERMEDİATE (ÖN - ORTA)

Öğrenciler günlük konular üzerinde yabancılarla kolaylıkla iletişim kurabilir, karmaşık cümleler kurup anlamlı paragraflar içeren yazılar yazabilir.

B2, LEVEL 4, INTERMEDİATE (ORTA)

İngilizce'yi belli sınırda akıcı ve bilinçli konuşabilen öğrencilerimiz için oluşturulan bu kurda eğitimini tamamlayan öğrenciler birçok farklı konu üzerinde ana dili İngilizce olan yabancılarla uzun konuşmalar yapabilecek, okuduğunu kolayca anlayabilecek seviyede İngilizce bilgisine sahip olurlar.

C1, LEVEL 5, UPPER INTERMEDİATE (ÜST - ORTA)

Öğrenciler birçok farklı konu üzerinde yabancılarla uzun konuşmalar yapabilir, uzun anlamlı cümleler kurabilir, orjinal kitapları okuyup anlayabilir.

C2, LEVEL 6, ADVANCED (İLERİ)

İngilizce'yi iyi derecede okuyan, yazabilen ve konuşabilen öğrencilerimiz için oluşturulan bu kurda eğitimini tamamlayanlar, ana dili İngilizce olan yabancılarla her konu üzerinde konuşabilecek, tartışabilecek, iletişim kurmada problem yaşamayacak seviyede İngilizce bilgisine sahip olurlar. TOEFL, IELTS gibi sınavlarda yüksek skorları hedefleyebilirler.

Hemen ücretsiz bilgi alın!

Kurslar hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki butona basarak bilgilerinizi giriniz