En İyi İngilizce Öğretmeni  Kimdir?

En iyi İngilizce öğreneceğiniz öğretmenler ana dili İngilizce olanlardır. Çünkü en doğru telaffuz ve konuşma kalıplarını ana dili İngilizce olan birinden öğrenebilirsiniz.

English Time tam da bu noktada Türkiye'nin en iyi İngilizce Kursu olmasının temel taşını barındırmaktadır. English Time eğitmenleri ana dili İngilizce olan ve sertifikalı eğitmenler ile çalışmaktadır. Bu sayede başarı garantili İngilizce kurs hizmetleri ile Türkiye'nin en iyisi olmayı başarmış 200.000 mezun vermiştir.

İngilizce öğrenmeye karar verdiğiniz andan itibaren eğitmenlerimiz İngilizce konuşmanızı sağlamaktadır. Temel iletişim kavramları ve kalıplarını her gün yeniden pratik yaparak bu öğrenmenizi pekiştirmeniz kaçınılmaz olur. English Time'da İngilizce eğitimi alırken aynı zaman da ihtiyacınız olan konuşma pratiği kendiliğinden gelişmektedir.

Eğitmenin ana dilinin İngilizce olması onunla iletişim kurarken İngilizce konuşmanızı sağladığı gibi, en korkulan durum olan ya konuşamazsam düşüncesi de kafanızdan silinerek cesaret kazanmış olacaksınız.

Tüm diller gibi İngilizcede, teorik eğitimlerle öğrenilebilse de pratik olmadığı sürece başarı elde edemeyeceğiniz bir dildir. English Time eğitim sistemi tamda size bu konuda gerçek bir dil eğitimi vermektedir.

Teorik eğitimi ana dili İngilizce olan eğitmenden alırken hem o esnada hem de sonrasında ki ücretsiz konuşma sınıfı ve aktivitelerinden pratik yaparak gelişiminizi tamamlamanızı sağlar.

Hemen ücretsiz bilgi alın!

Kurslar hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki butona basarak bilgilerinizi giriniz