English Time'da İngilizce Öğrenmek İçin 5 Neden?

English Time tam 22 yıldır ülkemizde, kaliteli İngilizce eğitiminin adı olmuş, Türkiye’nin en büyük ve en kaliteli dil okuludur.

22 yıldır İngilizce eğitim almak isteyen kişi ve kurumlar için kaliteli hizmeti gelişimi ve büyümesini devam ettirerek on binlerce kişinin tercihi olmuştur.

1997 yılından itibaren Türkiye, İngiltere ve Amerika’daki kurumlarında İngilizce dil eğitimi alanındaki faaliyetlerini başarı ile yürüten English Time 200.000 ‘i geçen mezun öğrencisinin yanı sıra mevcut durumda okuyan 26.000’in üzerinde öğrencisine de eğitim vermektedir.

English Time başarısını eğitim sisteminden alır ve en büyük tercih nedenlerinden biridir. Şimdi gelin beraber English Time'da İngilizce kursu almanız için en önemli 5 nedene bakalım;

1-  6 Kur ve 120 Saatlik Eğitim:

English Time, "Genel İngilizce Kursu" için kayıt yaptıran kursiyerlerine her biri 120 saat olan 6 kurluk bir sistem ile İngilizce öğretir. Temelden başlayarak yurtdışında eğitim ve çalışma hayatınızı devam ettireceğiniz uluslararası bir dünyaya adım atacağınız bu sistem sizi mutlaka başarıya taşıyacaktır.

2- Sertifikalı Yabancı Eğitmenler:

English Time'ın başarısının en önemli etkenlerinden biride sertifikalı yabancı dil eğitmenleri ile size İngilizce öğretmesidir. İngilizce öğrenmek için grammer, kelime öğrendiğiniz kadar onları kullanmanızda gerekmektedir. Yabancı eğitmenlerimiz size bu konuda destek olarak İngilizce konuşmanızı ve hayatınızda bunu kullanmanızı sağlar.

3- Başarı Garantili Eğitim:

English Time, garantisi 200.000 üzerinden verdiği mezunları kanıtlanmış, uluslar arası eğitim deneyimi İngilizce Kursu almak isteyen ve gerçekten İngilizce öğrenmek isteyen kişiler için Başarı Garantisi vermektedir. English Time eğitim sisteminde yer alan kriterlerin öğrenciler tarafından doğru ve eksiksiz uygulanması durumunda başarı kaçınılmazdır. English Time Başarı Garanti Şartları için Tıklayınız

4- Ücretiz Özel Aktivite ve Hizmetler:

English Time'da İngilizce eğitimi alan kursiyerler aşağıdaki hizmetlerden faydalanabilmektedir.
A) Özel olarak hazırlanmış kitap ve dökümanlar
B ) Konuşma ve eğitim sınıflarından her gün pratik yapmak için aktiviteler.
C ) Geziler, özel aktiviteler ile hem sosyalleşme hem de pratik yapma şansı.
D ) Kütüphane kullanımı ile her seviyeye özel olarak hazırlanmış kitaplar ile öğrenmeye devam etme.
E) Soru Cevap sınıfları ile aklınıza takılanları öğrenmek için özel bir etüt hizmeti alabilirsiniz.
F ) Yurt dışı danışmanlığı ile yurt dışı hayallerini gerçekleştirmek için deneyimli bir ekipten destek alabilirsiniz.
G ) Bilgisayar başında TOEFL denemelerini yine ücretsiz yapabilirsiniz.

5- Mesleki ve Özel Amaçlı İngilizce Eğitimleri:

English Time, iş İngilizcesi ve özel amaçlı İngilizce ihtiyaçları için özel çözümler üreten biz hizmet anlayışına sahiptir. İhtiyacınız doğrultusunda özel olarak hazırlanan bir program ile İngilizce öğrenmeniz sağlanır.

Hemen ücretsiz bilgi alın!

Kurslar hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki butona basarak bilgilerinizi giriniz