Eğitsel Aktiviteler
Beylikdüzü English Time,  Beylikdüzü İngilizce Kurs hizmetlerinde eğitim gören öğrencilerine ömür boyu ücretsiz İngilizce Konuşma ve Aktivite hakkı verir.

İngilizce Eğitsel Aktiviteler Speaking Club Sınıfları Nedir?

Beylikdüzü İngilizce Kursu hizmetleri veren English Time Beylikdüzü Kampüsünde eğitim alan öğrencilerimiz, ücretsiz olarak İngilizce Eğitsel Aktiviteler ile desteklenir.

İngilizce Eğitsel Aktivitelerin amacı, öğrencilerimizin İngilizce eğitimlerini pratikler ile güçlendirmektir. Öğrencilerimiz ücretsiz "Speaking Club" sınıflarında düzenli olarak sosyal hayatlarında en çok kullanacakları kalıplar üzerinden yabancı hocalar eşliğinde pratik yapma sansı bulur.

Her gün farklı saatlerde İngilizce seviyenize göre katılabileceğiniz "Ücretsiz Aktiviler Programı" web sitemiz ve Instagram sayfamızdan yayınlanmaktadır.

İngilizce Aktivitelerin Amacı 

1, 2 ve 3. kurlara yönelik eğitsel aktiviteler öğrencilerimizin İngilizce kullanım alanlarını arttırmak, derste öğrendikleri konuların pekiştirilmesini sağlamak ve anlaşılmayan konulardaki eksikliklerini telafi etmek için hazırlanmış Grammar – Dilbilgisi, Reading -Okuma, Writing – Yazma, Speaking –Konuşma, Listening- Dinleme konularının işlendiği derslerdir.

4, 5 ve 6. kurlara yönelik eğitsel aktiviteler ise Skills Workshop başlığı altında iletişim becerilerini geliştirmek amacı güden öğrencilerimiz için sunulmuş kısa dönemli atölye (workshop) tipi eğitim programlarıdır.

Skills Workshop Eğitim Programı Nedir

Skills Workshop Eğitim Programı 6 ayrı modülde her biri 20’şer saatlik bloklar halinde sunulmaktadır. Skills Workshop eğitimlerinin zamanları şubelere ve eğitim programlarının yoğunluklarına göre haftalık olarak değişmektedir. Birbirini takip eder şekilde ve birbirinden bağımsız olarak planlanan bu programların her modülü 4 hafta ile 10 hafta arasında tamamlanmaktadır.

  • E-mail İngilizcesi (English for E-mails)
  • Toplantı İngilizcesi (English for Meetings)
  • Müzakere İngilizcesi (English for Negotiating)
  • Sunum İngilizcesi (English for Presentations)
  • Sosyalleşme Amaçlı İngilizce (English for Socializing)
  • Telefon İngilizcesi (English for Telephoning)


Bu kapsamda ek olarak, öğrencilerin akıllarına takılan sorulara cevap bulabilecekleri ve özellikle Türkçe’ de karşılığı olmayan dilbilgisi konuları üzerinde çalışmalar yapabilecekleri soru cevap sınıfları, TOEFL denemeleri yapabilecekleri bilgisayarlı aktivite sınıfları, Movie Time – Film Aktiviteleri, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmelerine yardımcı olması amacı ile yabancı yayınları takip edebilecekleri uydu yayınları, istedikleri zaman ödünç alabilecekleri her seviyeye uygun hikaye kitaplarının bulunduğu kütüphane öğrencilerimizin kullanımına sunulmaktadır.

Ayrıca Online Eğitim Destek Programı (OEDP) English Time HUB isimli dil eğitim laboratuarlarında öğrencilerin kullanımına sunulmaktadır.Öğretmen ve öğrencilerin birlikte katıldıkları geziler, şubeler arası gerçekleştirilen kelime bilgi yarışmaları (spelling bee) vs. ise şubelerimizde yapılan sosyal aktivitelerin başında gelmektedir.

Hafta içi gündüz aktiviteleri14:30 - 15:20
Hafta içi akşam aktiviteleri18:00 - 18:50
Hafta sonu aktiviteleri13:30 - 14:20
Movie Time Hafta içi15:00 - 17:00 veya 17:00 - 19:00
Movie Time hafta sonu13:30 - 15:30 veya 17:00 - 19:00

Haftalık Aktivite Programından Kimler Yararlanır

Haftalık aktivite programları önceden şube başöğretmenleri tarafından belirlenerek ilgili öğretmenlere gerekli hazırlıkları yapmaları amacı ile bildirilir. Aktivite sınıflarında katılacak minimum öğrenci sayısında herhangi bir sınırlama yoktur. English Time’a kayıtlı her öğrenci bulunduğu kura uygun aktivitelere kayıtlı olduğu şube dışında da istediği English Time şubesinde katılabilir. Genel İngilizce Eğitim Programlarına en az 3 kur kayıt yaptırmış tüm öğrenciler mezun olduktan sonrada tüm aktivite programlarından ücretsiz olarak yararlanabilirler.

Aktiviteler ana ders programları dışındaki saatlerde olacak şekilde yukarıdaki zamanlarda yapılmaktadır.


Hemen ücretsiz bilgi alın!

Kurslar hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki butona basarak bilgilerinizi giriniz