Beylikdüzü İngilizce Kurs Fiyatları


Beylikdüzü English Time Kampüsü'nde Beylikdüzü İngilizce Kurs fiyatları, seviyenize, alacağınız kur sayısı, seçeceğiniz program, yararlanacağınız kampanyalara göre değişiklik göstermektedir. 


Beylikdüzü İngilizce Kurs Fiyatları

Beylikdüzü English Time Kampüsünde "Beylikdüzü İngilizce Kurs Hizmetleri" farklı kategorilerde ve programlarda verilmekte olup, seçilecek program, öğrencinin başlayacağı seviye, yararlanılan kampanya, ödeme şekli gibi bir çok kritere göre değişiklik göstermektedir.

Beylikdüzü bölgesinde 7 yıldır binlerce kişiye İngilizce Eğitimi veren English Time Beylikdüzü Kampüsü, "İngilizce Kurs Fiyatlarını" belirlerken, en kaliteli eğitim, en uygun fiyat politikasını izlemektedir. Kaliteden ödün vermeden öğrencilerimizin en uygun fiyatlı eğitimi almaları için özel hizmetler sunmaktayız.

En iyi öğretmenler, en yoğun ders programları, öğrenme garantisi, ücretsiz kur tekrarı, ücretsiz kitaplar, ücretsiz aktiviteler, modern derslikler, ulaşılması kolay kampüs konumu ve daha fazlası ile öğrencilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

En Uygun Beylikdüzü İngilizce Kurs Fiyatlarını 

Beylikdüzü English Time, asla en ucuz kurs mottosu ile hareket etmedi. Beylikdüzü sakinlerinin en kaliteli İngilizce Eğitimini en uygun fiyatlara alabilmesi her zaman bir eğitim kurumu bilinci ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kaliteden ödün vermeden, fiyatlarımızla öğrencilerimizi zorlamadan temel amacımız herkese İngilizce öğretme yolunda ilerliyoruz. Bu yaparkende, özel paket programları ve kampanyalar sunuyoruz. Rekabet ortamında her zaman öğrencilerimizi düşünerek en iyi eğitimi en uygun fiyatlara sunmaya devam ediyoruz.

Beylikdüzü'nün En Ucuz Değil, "Beylikdüzü'nün En İyi İngilizce Kursuyuz"

Kalitemiz ve Fiyatlarımız ile Öğrencilerimizin Yanındayız

Beylikdüzü English Time, tüm "Genel İngilizce", "Mesleki İngilizce", "İngilizce Sınavlara Hazırlık" ve İngilizce Özel Ders" eğitimlerini sertifikalı "Yabancı Öğretmenler" ile vermektedir. 

Beylikdüzü İngilizce Kursu hizmetlerimiz dahilinde alacağınız "Genel İngilizce" eğitimleri "Ücretsiz Kur Tekrarı" ile "%100 Öğrenme Garantisi" altındadır. 

Beylikdüzü English Time'da aldığınız eğitimler "Ücretsiz Speaking Club ve İngilizce Aktiviteler" ile desteklenir. Kursunuz bitse bile "Ömür Boyu Öğrencilik" hakkı hizmetimiz ile istediğiniz zaman bu aktivitelere katılabilirsiniz.

Beylikdüzü İngilizce Kursu hizmetlerimize kayıt yaptıran öğrencilerimiz, ders kitapları ve materyallerini ücretsiz alırlar. Kayıt sonrası kur başlangıcında öğrencilerimize "Ücretsiz İngilizce Ders Kitapları" verilir.

İngilizce Eğitimlerimizde her zaman "En yüksek Ders Saatleri" ve "En Yoğun Programlar" ile hizmet vermekteyiz.

Beylikdüzü İngilizce Kursu / Beylikdüzü English Time Kampüsü, kolay ulaşılabilir olması ile de öğrencilerine avantaj sağlamaktadır. Ulaşım ve diğer zaman kayıplarından kurtulmanız için Beylikdüzü'nün en merkezi konumlarından birindedir. Migros Avm karşısında bulunan kampüsümüz, toplu taşıma araçları olan, metrobüs, otobüs, minibüs duraklarına sadece 1 dakikalık mesafededir.

Hemen ücretsiz bilgi alın!

Kurslar hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki butona basarak bilgilerinizi giriniz