Beylikdüzü İngilizce Kursu / Beylikdüzü English Time’da Genel İngilizce Eğitim Programları her biri 120 ders saatinden oluşan toplam 6 seviyeden oluşur ve 6 seviye toplamda 720 saatte tamamlanır.
Beginner ( Başlangıç)

Beginner ( Başlangıç)

A1, LEVEL 1, BEGİNNER (BAŞLANGIÇ)

Bu kurda İngilizce öğrenmeye yeni başlayan öğrenciler basit konular üzerinde yabancılarla konuşma yapabilir. Basit cümleler kurarak yazabilir ve okuyabilirler. Öğrenciler Beginner seviyesinde 350 ila 400 İngilizce kelime öğrenebilir.

Elementary (Temel)

Elementary (Temel)

A2, LEVEL 2, ELEMENTARY (TEMEL)

İngilizce'yi çok az kullanabilen öğrencilerimiz için oluşturulan bu kurda eğitimini tamamlayanlar basit konular üzerinde, ana dili İngilizce olan yabancılar ile konuşabilecek, basit cümleler ile yazılar yazabilecek ve kolay konu başlıklarını okuyabilecek seviyede İngilizce bilgisine sahip olurlar.

Pre-Intermediate (Ön-Orta)

Pre-Intermediate (Ön-Orta)

B1, LEVEL 3, PRE-INTERMEDİATE (ÖN - ORTA)

Öğrenciler günlük konular üzerinde yabancılarla kolaylıkla iletişim kurabilir, karmaşık cümleler kurup anlamlı paragraflar içeren yazılar yazabilir.

Intermediate (Orta)

Intermediate (Orta)

B2, LEVEL 4, INTERMEDİATE (ORTA)

İngilizce'yi belli sınırda akıcı ve bilinçli konuşabilen öğrencilerimiz için oluşturulan bu kurda eğitimini tamamlayan öğrenciler birçok farklı konu üzerinde ana dili İngilizce olan yabancılarla uzun konuşmalar yapabilecek, okuduğunu kolayca anlayabilecek seviyede İngilizce bilgisine sahip olurlar.

Upper Intermediate (Üst-Orta)

Upper Intermediate (Üst-Orta)

C1, LEVEL 5, UPPER INTERMEDİATE (ÜST - ORTA)

English Time’da “Communicative Approach” İletişimsel Yaklaşım ilkesinden hareket ederek hazırlanmış Genel İngilizce Eğitim Programlarımızda İngilizce dilinin tüm işlevlerinin etkili ve doğru kullanımı öğrencilerimize sistemli bir şekilde öğretilir.

Advanced (İleri)

Advanced (İleri)

C2, LEVEL 6, ADVANCED (İLERİ)

İngilizce'yi iyi derecede okuyan, yazabilen ve konuşabilen öğrencilerimiz için oluşturulan bu kurda, eğitimini tamamlayanlar, ana dili İngilizce olan yabancılarla her konu üzerinde konuşabilecek, tartışabilecek, iletişim  problemi yaşamayacak seviyede İngilizce bilgisine sahip olurlar. TOEFL, IELTS gibi sınavlarda yüksek skorları hedefleyebilirler.

Hemen ücretsiz bilgi alın!

Kurslar hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki butona basarak bilgilerinizi giriniz