İn House İngilizce

İn House İngilizce

İn House İngilizce Kursunda, eğitim şirketin kendi binasında gerçekleştirilir. Eğitimler şirket yönetimi ile ortaklaşa belirlenecek gün ve saatlerde işlenir. Eğitimin içeriği, süresi, niteliği şirket yönetiminin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda konusunda uzman eğitim koordinatörlüğümüz tarafından belirlenir.

Kapalı Grup

Kapalı Grup

Şirket çalışanları herhangi bir şubemizde sadece kendilerine özel sınıflarda ders alırlar. Sınıf mevcudu tamamen şirket çalışanlarından oluşur. Bu sınıfların zaman programı şubelerimizdeki standart eğitim zamanlarından farklı olabilir.

Şube İçi Eğitimler

Şube İçi Eğitimler

Şirket personeli standart English Time sınıflarında diğer kayıtlı öğrencilerimiz ile birlikte eğitim alırlar. Burada en büyük avantaj daha fazla zaman, seviye ve sınıf seçeneğinin olmasıdır.

Özel Ders Eğitimleri

Özel Ders Eğitimleri

Özel Ders Eğitimleri programımızda şirket çalışanları kendileri özel eğitmen ile belirledikleri özel saatlerde İngilizce eğitimlerini almaktadırlar.

İngilizce Seviye Belirleme

İngilizce Seviye Belirleme

Şirketlerin işe alım süreçlerinde aday değerlendirmelerini sağlamak ve mevcut personellerinin dil becerileri hakkında bilgi sahibi olabilmeleri için sağladığımız bir eğitim hizmetidir.

Hemen ücretsiz bilgi alın!

Kurslar hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki butona basarak bilgilerinizi giriniz