Mesleki İngilizce Eğitimleri
Mesleki İngilizce Kursu, mesleklere ve sektörlere özel olarak hazırlanan İngilizce Eğitim Programları ile yabancı öğretmenler tarafından verilen özel derslerdir.

Hangi mesleği yapıyorsak, buna uygun gereksinimlere hakim olmamız zorunludur. Meslek sahibi olabilmek için ihtiyacımız olan eğitimlerin de alınmış olması şartı aranmaktadır. İş verenler özellikle yabancı dil konusunda dikkat etmektedir.

Mesleki İngilizce - İş İngilizcesi

Sektörlere ve mesleklere göre kullanılacak jargonların farklılık göstermesi, bu alanda İngilizce eğitimlerininde özelleşmesine neden olmuştur.  Mesleki İngilizce eğitimleri, kişinin uzmanlık alanına ve sektörüne göre farklı programlar ile oluşturulur.

Mesleki İngilizce Eğitimine başlamadan önce kişinin Genel İngilizce sevisine bakılmalıdır. Genel İngilizcesi belirli bir seviyede olan ya da bu seviyeye ulaştırılan kişi sonrasında özelleşmiş mesleki ingilizce programına alınır.

Mesleki İngilizce Eğitimleri, alanında uzman eğitmenler tarafından verilmelidir. Ayrıca mesleğe veya sektöre uygun eğitim materyalleri kullanılmalı, konuşma aktivitelerine ağırlık verilmelidir.

Beylikdüzü English Time, sertifikalı yabancı eğitmenler ile çalışmakta olup "Mesleki İngilizce Eğitimlerini" kişiselleştirilmiş özel dersler olarak vermektedir. Bu sayede hedef ve başarı odaklı bir çalışma yapılabilmektedir. Özel olarak verilen bu eğitimler, katılımcı ve öğretmen tarafından özel gün ve saatler için programlanabildiğinden katılımcının zaman sıkıntısıda ortadan kaldırılabilmektedir. Ayrıca kişinin zaman planına uygun olarak program yoğunlaştırılıp, esnetilebilemekte bu sayede başarı garantilenmektedir.

Genel İngilizcede oduğu Mesleki İngilizce Eğitimlerine de başlamadan önce İngilizce Seviye Belirleme Sınavı ile kişinin İngilizce Seviyesi tüm dünyada kabul gören 6 kurluk sistem üzerinden değerlendirilir. Yine özel Speaking testi ile kesin bir seviye belirlenir ve ulaşılmak istenen seviyeye göre özel bir program hazırlanır.

Mesleki İngilizce Eğitiminin yanı sıra Beylikdüzü English Time, ömür boyu katılım hakkı elde ettiğiniz Ücretsiz Konuşma Sınıfları ile İngilizce Pratiğinizi geliştirmeye yardımcı olur.

Beylikdüzü İngilizce Kursu olarak hizmet veren English Time Beylikdüzü Kampüsünde verilen tüm Mesleki İngilizce - İş İngilizcesi Eğitimleri için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Mesleki İngilizce - İş İngilizcesi Eğitimleri

Hemen ücretsiz bilgi alın!

Kurslar hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki butona basarak bilgilerinizi giriniz