Beylikdüzü English Time'da eğitimler Yabancı Öğretmenler ile verilmektedir. Bunda ki amaç, daha fazla İngilizce konuşmaya maruz kalarak, hem İngilizce grammer bilginizin, hem de konuşma pratiğinizin doğru telaffuzlar ile gelişmesini sağlamaktır.
Beylikdüzü English Time'da verilen 120 saatlik Beginner (Başlangıç) Seviyesinde öğrenciler basit konular üzerinde yabancılarla konuşma yapabilir. Basit cümleler kurarak yazabilir ve okuyabilirler. Ancak İngilizce'ye hakim olup, ana dili İngilizce olan kişiler ile sorunsuz iletişim kurabilmeniz  için 4 Kur eğitim alarak B2, LEVEL 4, INTERMEDİATE seviyesine gelmenizi öneriyoruz. 

Öğrencilerimiz bir kur boyunca girdikleri 4 sınavın ortalamasından 70 puan alamazlarsa ne yazık ki o kuru geçemezler ve kur tekrarına kalırlar. Burada ki amaç öğrencileri kur geçmesi yerine İngilizce Öğrenip Kur Geçmesini ve sertifika almasını sağlamak.

Beylikdüzü English Time'da %100 Öğrenme Garantisi vardır. Eğer sınavlardan başarısız olur ve kur tekrarına kalırsanız iyi niyet şartlarına uymanız halinde alacağınız tekrar kuru için sizden hiç bir bedel alınmaz. Her kur için bu şekilde 1 kez kullanabileceğiniz "Ücretsiz Kur Tekrarı" hakkınız bulunmaktadır.

Beylikdüzü English Time Şubesi,  22 yılı aşkın süredir ülkemizde İngilizce Eğitimi- İngilizce Kursu hizmeti veren English Time'ın en başarılı şubelerinin başında gelmektedir. 

Sahip olduğu deneyimli yabancı öğretmenler, tecrübeli yönetim kadrosu, modern derslikleri, deneyimli personeli, merkezi konumu ve daha bir çok özelliği ile en iyi şube seçilen, binlerce memnun öğrencisi ile yıllardır Beylikdüzü ve çevresine İngilizce öğrenmekte en büyük desteği veren özel bir şube, özel bir eğitim kurumu olmamız.

Beylikdüzü English Time'da her kur için 120 saat ders alırsınız. Toplam 6 kur için 720 saat İngilizce ders alır, ücretsiz speaking aktiviteleri ile eğitiminizi destekleyebilirsiniz.

Beylikdüzü English Time, tüm dünyada kabul görmüş her bir kuru 120 saat olan 6 kurluk geçerli bir eğitim programı uygulamaktadır. 

1- A1, LEVEL 1, BEGİNNER (BAŞLANGIÇ)
2- A2, LEVEL 2, ELEMENTARY (TEMEL)
3-  B1, LEVEL 3, PRE-INTERMEDİATE (ÖN - ORTA)
4- B2, LEVEL 4, INTERMEDİATE (ORTA)
5- C1, LEVEL 5, UPPER INTERMEDİATE (ÜST - ORTA)
6- C2, LEVEL 6, ADVANCED (İLERİ)

Hemen ücretsiz bilgi alın!

Kurslar hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki butona basarak bilgilerinizi giriniz